Příprava dveří

Novinky z renovace Slovenské strely VI.

Současnost sice nepřeje návštěvám muzeí, ale naštěstí nezabránila renovačním pracím na Slovenské strele, které se úspěšně chýlí do finále. V interiéru vozidla probíhá instalace detailních prvků, kde se výrazně proměnily prostory kuchyňky a toalet. Stranou nezůstává ani osazení držáků zavazadel se síťovinou, odpadkových košů, bojleru, držáků toaletního papíru, příprava vstupních dveří a v neposlední řadě příprava na zprovoznění hybridního pohonu. Všechny činnosti jsou zaměřeny na detaily, které ve výsledku dotvoří dvouletou práci celého týmu, který se na renovaci a restaurování této výjimečné technické památky intenzivně podílí. Rovněž můžete nahlédnout do depozitáře, který byl pro Strelu před pár dny dokončen.

Technické muzeum TATRA

Regionální muzeum v Kopřivnici, o. p. s.

AdresaRegionální muzeum v Kopřivnici, o.p.s., Záhumenní 367/1, 742 21, Kopřivnice
Datová schránka: cqv352s, IČO: 25394509, DIČ: CZ25394509