Muzeum OSOBNÍCH a muzeum NÁKLADNÍCH automobilů Tatra

Vážení návštěvníci,

nacházíte se na webu Regionálního muzea v Kopřivnici, o.p.s., které provozuje muzeum osobních automobilů Tatra – „Technické muzeum TATRA“. Pokud chcete mimo internetových stránek muzea osobních automobilů navštívit i stránky muzea nákladních automobilů Tatra – „Muzeum nákladních automobilů TATRA“, toto muzeum má webové stránky www.muzeumtatra.cz.

Každé z uvedených muzeí se nachází na odlišném místě v Kopřivnici. Naše muzeum osobních automobilů Tatra – „Technické muzeum TATRA“ – se nachází v centru města, v budově Kulturního domu Kopřivnice, na adrese Záhumenní 367/1, 742 21 Kopřivnice. Zcela nové muzeum nákladních automobilů Tatra – „Muzeum nákladních automobilů TATRA“ – se nachází u zimního stadiónu Kopřivnice, na adrese Husova 1326/13, 742 21 Kopřivnice. Na stejné adrese, přímo naproti nového muzea nákladních automobilů, se nachází depozitář s národní kulturní památkou motorovým vlakem „Slovenská strela“ – tento depozitář je provozován naším muzeem, tj. Technickým muzeem TATRA.

Doporučujeme všem návštěvníkům, aby si v kterémkoli z výše jmenovaných muzeí automobilů Tatra zakoupili okružní vstupenku, se kterou lze navštívit obě tyto muzea, navíc také Muzeum Fojtství a Lašské muzeum.

Vedení Regionálního muzea v Kopřivnici, o.p.s.