30 let Muzea Fojtství

Komponovaný večírek

Vážení přátelé,

srdečně Vás zveme na komponovaný večírek 30 let Muzea Fojtství, který se uskuteční v úterý 23. června 2020 od 17 hodin ve výstavním sále Muzea Fojtství v Kopřivnici.

Program zahájí v 17 hodin pásmo Chvilka kopřivnické poezie, kdy výběr významných osobností kopřivnického kulturního dění přednese básně o našem městě. Těšit se můžeme například na díla Rudolfa Koldy, či Adolfa Jasníka.

Následovat bude kytarový akustický set Uvira, speciálně vytvořený pro naše setkání v podání originálního opavského kytaristy Petra Uviry, známého především díky projektům Ladě, Heimat, Šuranská & Uvira a dalších.

Večer zakončí legendární divadelní soubor Bílé divadlo Ostrava s veselým představením Ubohý Marat. Jedná se o zkroucené podobenství na pozadí historické události, zavraždění Jeana-Paula Marata, tak jak ho viděl básník a prozaik Milan Kozelka.

Časový rozvrh akce je orientační.

Těšíme se na Vaši návštěvu.